Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol, hogyan tudok 4 órás...

Hol, hogyan tudok 4 órás munkát keresni? Van itt olyan, aki kisgyerek mellett otthon dolgozik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mihez értesz, milyen végzettséged van? Sajnos hazánkban még nem eléggé elterjedt sem a távmunka, sem részmunkaidő, de vannak olyan szakmák, amelyek kötetlenebbek, megoldhatók ilyen beosztásban.
2014. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én itthon dolgozom, napi 5 órában általában.

de nem bedolgozói munkám van, hanem a főnököm ilyen rendes :) ő ajánlotta fel, hogy mit szólnék ha hazahoznám a munkám, átkerülnék teljesítmény bérre, a hátránya viszont az, hogy fekete... de gyesen vagyok így biztosított vagyok, szóval nem akkkora gond nekem :)

amúgy nem hiszem, hogy nagyon van valós otthoni munka, hirdetve sok van, de nem ismerek olyat aki valóban csinálja is.

4 órás munka van a multiknál, pénztárosoknál, ott érdeklődj, talán felétek is van ilyen :)

2014. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)

Azért kérdeztem, mihez ért a kérdező, mert vannak otthonról végezhető munkák, csak általában számítógéppel végezhető munkakörökhöz kötődnek, pl. tördelő, grafikus, szerkesztő, weblapfejlesztő, online újságíró, adatrögzítő…

További számos munkakört lehetne otthonról csinálni, csak sok munkáltató azt hiszi, akkor nem dolgozik „rendesen” az ember. Pedig én sokkal többet „lógtam”, míg bejártam dolgozni: kávészünet, ebédszünet, kolléga odajön dumcsizni… most meg, mivel magam osztom be az időmet, hatékonyabban dolgozom.

2014. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan, amit itthon lehetne végezni, ezért kérdeztem, hogy milyen olyan munkák vannak, amiket itthonról is lehet?!
2014. jan. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!