Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csináljak a mocsári...

Mit csináljak a mocsári teknősömmel?

Figyelt kérdés

Néhány éve megvan, valamely misztikus módon került a családunkhoz. A baj az, hogy úgy érzem nem tudok neki megfelelő körülményeket biztosítani, párt sem tudtam neki szerezni és sajnálom.


A mocsárnál nem fogom csak úgy kitenni mivel a Balkáni Mocsári Teknősök védett állatok és pont a megunt ékszerteknősök miatt lettek azok.

Gondoltam, hogy valamely módon el kéne juttassam a Fővárosi Állatkertbe. Csak olyan helyre vinném ahol biztos vagyok benne, hogy jobb sorsa lesz mint nálam.


(a kerti tavas megoldástól is tartok mivel egyszer összetettük kuriózumként egy ékszerteknőssel és hát .. az ékszerteknős eléggé megtámadta)


Nektek van valami ötletetek ?


2010. jan. 12. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg itt az embereket, hátha valaki örökbe fogadja tőled :(
2010. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most milyen fajta teknőstől akarsz megszabadulni?

Nekem nem jön át tisztán a kérdésből.

Mocsári teknőstől (Emys orbicularis) ?

Vagy balkáni mocsári teknőstől?

2010. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Balkáni mocsári teknős. Amúgy meg a mocsári teknősök családjába tartozik, de a Balkánon élnek, azért kapta a "balkáni" előnevet.

és csak úgy akarok "megszabadulni" tőle ha valami jobb helyet találok neki mint amit én tudok neki biztosítani.


Nem azért akarom odaadni mert meguntam, hanem azért mert sajnálom, h nem élhet a természetes környezetéhez legalább részben hasonló körülmények között.

2010. jan. 17. 13:54
 4/4 anonim válasza:
Én örökbe fogadom, ha biztos nemkell neked.de mekkora? elvan egy kertitóba mocsári teknőssel?
2011. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!