Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy ékszerteknőst naponta...

Egy ékszerteknőst naponta hányszor kell etetni?

Figyelt kérdés
Van egy ékszerteknősöm, 10 éves, 10 éve is van meg, nőstény, én majdnem minden nap megszoktam etetni, vagy 2 naponta, de ismerősöm azt mondta hogy minden nap etessem. Általában szárított fehér hallal etetem, ezt nagyon szereti, nem bír betelni vele. De szoktam adni neki gyümölcsöt, zöldséget. De nem tudom hogy hányszor etessem, meg ha egy nap már adok neki halat akkor már nem adhatok neki zöldséget vagy hogy van ez? Ebbe szeretném a segítségeteket kérni, a válaszokat előre is köszi! :)

2014. aug. 18. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem régebben vörös fülű ékszerteknősöm volt és t csak hetente egyszer kellett etetni. Így is teljesen jól megvolt, sokszor még maradékot is hagyott.
2014. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hetente 1-szer? Hát nem tudom hogy az én tekim kibírná e, nagy zabagép. :)
2014. aug. 18. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta elég. Akkor pedig annyit, amennyit megeszeik.
2014. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem 5 évesek és heti 2-3x kapnak enni. Ebből 1x fagyasztott apróhalat, 2x salátát. Más zöldséget nem esznek meg. Tápot nem kapnak, a hal a legjobb nekik.
2014. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy 10 éves tekinek heti 1-2 étkezés bőven megfelel :) kapjon halat, zöldséget, de csak amennyit egyszer megeszik (kb 10-15 perc alatt)
2014. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat! :)
2014. aug. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!