Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mitől ilyen a gekkóm?

Mitől ilyen a gekkóm?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem egy nappali gekkót nem tudom milyen idős, de kb. 12-14cm hosszó. Már egész jól megszokta az új helyét csak elmentem nyaralni 10 napra, nem rég értem vissza és félősebb mint volt. Amint lát valami mozgást egyből elbújik és pár perc alatt egészen sötét zöld lesz. Egyébként eszik rendesen (lisztkukacot és tücsköt adok neki vitamin porral) a pára tartalom 60% felett van és olyan 28-30 fok a hőmérséklet uv és melegítő lámpa is van (nem tom ez számít e/befolyásolja e a viselkedését). És a kérdésem az lenne, hogy normális az, hogy ennyire fél és ha igen mennyi idő kell neki mire megszokja új helyét? A válaszokat előre is köszónöm.

2014. aug. 24. 22:28
 1/2 anonim válasza:
Szia! Amikor oda voltál 10 napra, akkor adott neki valaki normálisan enni? Ha igen (remélem igen) akkor kérdezd meg tőle, hogy nem e mozgott kicsit is gyorsan előtte? Ne ijedezve kérdezd meg, mert ez elég fontos, hogy az igazat mondja, ha igen, akkor semmi, bej, csak megijedt, majd újra normális lesz :) De az is lehet, hogy azt már 10 napja megszokta, hogy semmi apró hang sincs körülötte, de most azért van hang és mozgás is. Ebből se lesz semmi bej, majd ezt is megszokja természetesen :)
2014. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tesóm etette minden nap 1x, és nem viselkedett furán. De már nem olyan félős mint pár napja.:)
2014. aug. 26. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!