Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vízi siklók a könnyűszerkezete...

Vízi siklók a könnyűszerkezetes házban! Hogyan tudom őket "kiirtani"? Már négyet találtunk, eddig mind kb 20-25 cm volt. Volt a fürdőben és a nappaliban is! A családban van kisgyerek is (1 éves).

Figyelt kérdés
Egy könnyűszerkezetes házban lakunk, és úgy gondoljuk, hogy a falban találhattak fészekrakásra alkalmas helyet. 1 cm szélesek, tehát még most kelhettek ki... Hogyan tudjuk megakadályozni, hogy ellepjék a házunkat? Szakembert nem szeretnénk hívni mert nem állunk valami fényesen anyagilag.

2014. aug. 26. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiírtani sehogy, mert védett. Egyébként nem bántanak, de tudom ez nem nyugtat meg.

A területi vadvédelmet hívjátok, ők befogják őket és eleresztik biztonságos helyen.

2014. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az ártalmatlan vízisikló egyszer egy kisalföldi faluban belemászott a csecsemő szájába a tej szaga után. Gondolom nem kell folytatnom a végeredményt.

Gondolhatod milyen perverz baromnak néztem azt az egykori osztálytársamat, aki egy osztálykiránduláson talán még csókolgatott is egy vízisiklót. Ahelyett hogy mindenki irtana minden csúszómászót.


Csak fizikai módszert tudok javasolni az irtására, esetleg szúrós szagú permettel próbálkozhatsz. Szalmiákszesz és virágpermetező, ezzel permetezd a házat kívül. Hátha segít, mert az emlősöknél a kényes orra miatt bevált, hátha a csúszómászóknál is bejön.

2014. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ingyen megteszik.
2014. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
"Az ártalmatlan vízisikló egyszer egy kisalföldi faluban belemászott a csecsemő szájába a tej szaga után. Gondolom nem kell folytatnom a végeredményt." igen mesemondó a hozzád hasonlóak égettek máglyán embereket mert boszorkánynak hitték
2014. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Kedves 4-es!

Talán kitaláltam a történetet? A csecsemő megfulladt, mert belemászott a nyelőcsövébe. Ha ez nem elégít ki, akkor privátban elküldhetem a falu nevét, menj el, kérdezd ki a tanúkat és a csecsemő szüleit.

2014. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csicsky ***** válasza:

Volt már itt hasonló kérdés a vízisiklók távoltartását illetően:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

2014. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha bemászott, akkor sem a tej szaga miatt tette, hanem a meleg szűk hely miatt. Valószínűleg az egész mese, és valami pletykás öregasszony találta ki az emberek rémítgetésére.

Egyébként tényleg az illetékes szervezetet kell hívni és elviszik őket.

2014. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

"Kedves 4-es!

Talán kitaláltam a történetet? A csecsemő megfulladt, mert belemászott a nyelőcsövébe. Ha ez nem elégít ki, akkor privátban elküldhetem a falu nevét, menj el, kérdezd ki a tanúkat és a csecsemő szüleit."küld el de hivatalos infót (itt nem blikk típusú szennylapra gondolok) ha nem lehet róla találni akkor mese én is tudok olyan emberek falvak neveit megadni ahol megvannak győződve hogy szellem járta attól hogy sok idióta állít valamit attól az még nem lesz igaz

2014. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sokat segítettetek! :)
2014. aug. 27. 11:14
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
2-es, a hozzád hasonló idiótákat kellene kiirtani
2014. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!