Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SÜRGŐS! Sziasztok! Több éve...

SÜRGŐS! Sziasztok! Több éve tartok díszhalakat nem kis sikerélménnyel sziámi harcos, guppi, márna stb. ezen felindulva a drága nagymamám "rámsózott" egy általa talált sárga fülű tekit (? )

Figyelt kérdés
Gondolom valahonnan kimoshatta a nagy eső vagy szimplán kidobták, de elhatároztam ha már hozzám került megpróbálom a minden igényét kielégíteni. Így egy kis gyorstalpalót kérnék mivel most egy lavorban van szegény és így nem maradhat! Ha 10cm a hasi páncélja miből hogy mekkorát és mennyit vegyek neki? Tudom olvassak utána meg is teszem de tényleg tapasztalt segítség kellene nekem, egy pár mondatnyi tanács olyantól aki szereti is ezeket a páncélosokat.

#teknősbéka #gyorstalpaló #aqua-terrárium
2014. szept. 3. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A teknős elvan lavorban is a lenyeg h legyen neki berakva egy szikla amire kimaszhat. Es a vize legyen kb 25 es 27 fok kozott tartva. Azt latni fogod hogy hany fokos vizben erzi jol magat mer ha tul hideg vagy tul meleg a vize akor sziwereben fog kint ulni a kovon.Ne eteset ojan pici szaritot rakocskakal mer aba nincs semi vitamin egy teknősnek. Lehet veni ijen szaritott husikat teknősoknek. Vagy imadjak a nyers halat vagy a nyers csibe mellet. Remelem segitettem
2014. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!