Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vajon unatkozik vagy csak én...

Vajon unatkozik vagy csak én gondolom hogy ő is ugy áll az élethez mint mi emberek?

Figyelt kérdés
Van egy mocsári teknösöm és nagyon megszerettem.Tisztára családtag lett már és meg is szokta már hogy a kezembe van néha még aludni is szokott a tenyerembe meg rajtam.Viszem magammal és elvan.Ha ülök akkor a lábamon alszik van h nagyon aktív.Na de a kérdésem az lenne hogy kevés időm van rá de amikor ráérek az csak az övé.De sokat van egyedűl és arra gondoltam hogy mivan ha unatkozik és szomorú?Szerezzek neki egy hasonló ugyanolyan nemű barátot vagy társat?Lehet h gyerekes ez a kérdés de nem szeretném ha rossz élete lenne.Köszi a válaszokat tanácsokat előre is.

2014. szept. 21. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A teknősök nem társas lények csak a párzási időszakban jönnek össze fajtársaikkal. Persze egy kerti tóban ahol van bőven táplálék és hely nem esnek egymásnak akkor sem ha azonos neműek. De egy akváriumban fennáll ez a veszély. Vedd figyelembe,hogy az életcélja a génállománya továbbörökítése. Ha hím akkor könnyebb dolgod van,mert csak beszélned kell egy ismerősöddel aki szaporítja őket és rendelkezésére bocsát egy nőstényt. Ha nőstény készülj fel a tojásokra és a kis tekikre. Persze nem muszáj szaporodnia de az élete így teljes.
2014. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!