Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az egyik leopárdgekkóm nem...

Az egyik leopárdgekkóm nem eszik már több mint egy hete, ha csipesszel odaadom neki a kukacot vagy tücsköt elfordítja a fejét. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítségeket előre is!
2014. szept. 30. 15:00
 1/8 ÓcsajiHunter válasza:
Lehet, hogy melege van. Hallottam már ilyenről akkor ott a hőmérséklettel volt a gond.
2014. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vgy semmi baja :D nekem is szokott lenni olyan, hogy nem éhesek. Akkor nem esznek, pont. Ha kell kibírják ezek több hónapig is kaja nélkül. (Persze ne éheztesd hónapokig). Csipeszből meg van olyan gekim, aki eleve nem szereti, mert ha kdatartom az arcába csap a kaja, vagy annyiszor harapott már rá. Tegyél neki kukacot egy tálba, vagy engedj be neki tücsköt, ők is jobban szeretnek vadászni :)
2014. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azóta sem evett már és elvittük állatorvoshoz ahol kiderült, hogy bevan gyulladva a kloákája és valami gennyes váladék folyt belőle. Nagyon sajnálom szegényt :( kap injekciót 5 napon keresztül kell vinni, már a második adagon vagyunk túl :D egész jól bírja de sajnálom mert nagyon menekülne a doktornő kezéből :D és amikor visszarakom a terráriumba akkor össze-vissza menekül meg mászik a falra, azt sem tudja hol van :( :D

Azt ajánlom mindenkinek, hogy ha huzamosabb ideig nem eszik a gekkó vagy látja rajta, hogy valami nincs rendben akkor vigyétek orvoshoz!!! Nem kerül sok pénzbe és legalább ti is megnyugodhattok! Lehet, hogy nincs baja de lehet, hogy van, mint az én esetemben is.

2014. okt. 14. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok! Szegénykém :/ remélem jobban lesz! Nálunk még étvágytalanságból sose volt baj, mondjuk tény, hogy más tünete sem volt. Mert a kloáka gyulladás ak ugyebár van külső jele még
2014. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen külső jelre gondolsz? Én azon kívül, hogy elég kedvetlennek láttam meg szomorúnak, nem láttam rajta semmi elváltozást.
2014. okt. 15. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azt írtad, hogy jött genny a kloákából
2014. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen de azt már az orvosnál láttam csak, amikor megpiszkálta neki.

Na a 4. szurin vagyunk túl, próbálkoztunk lisztkukaccal de elfordítja még mindig a fejét, illetve próbálna rákapni ilyen lassan de végülis nem sikerül neki, valószínűleg lelassultak neki a reflexei mivel már egy hónapja nem evett.

Ma adott neki vmi cuccot a szájába is a doktornő de pár perc után kihányta :( Reméljük javul a helyzet nemsokára.

2014. okt. 16. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Csipesszel próbálod? Ha nem, igen tegyél be neki egy tálban több kukacot. Ha tálból is próbáltad, de nem evett, bem baj, az bentmaradhat nála
2014. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!