Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az egyik barátnőmtől vettem...

Az egyik barátnőmtől vettem egy 1 hetes kis teknős tényleg nagyon kicsi 5 centi körül van Vettem neki akváriumot hőmérőt kimászókövet zöldet kagylót kaját Nagyon szeretem öt De nem eszik semmit és alig tud uszni Mit hogy csináljam hogy egyen?

Figyelt kérdés
esetleg valaki rutinos teknős tartótól tanácsokat is nagyon szivesen elfogadnék.Ediig ugy is próbáltam etetni hogy egy csipeszel a szájához tettem a kaját .A kövére tettem , vizbe szortam neki de semmi félek hogy elpusztul.sos. a válaszokat elöre köszi

2014. okt. 12. 15:51
 1/10 anonim válasza:
lehet azért nem eszik,mert új.szokatlan neki a hely. Először az én tekim se akart enni,de aztán egy idő után elkezdett. És a tekiknél rendszerezni kell az etetést. mindig ugyanabban az időpontban adjunk nekik, 6-7 körül válassz ki egy időpontot és mindig olyankor adj neki. Ha pedig nem nagyon megymég neki az úszás,akkor ne legyen túl mély a víz :)
2014. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tesómnak van tekije, de ő is elég ritkán kajál. barátnőd nem mondta, hogy van valami baja esetleg?
2014. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
úgy értem este 6-7 körül
2014. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ez most fura kérdés lesz, de sajnos egyeseknek ez sem világos: Ugye tuti, hogy nem szárazföldi tekid van?

Bízva abban, hogy tényleg egy kis vízivel van dolgod, azt mondanám, hogy nem kell aggódnod, néhány napot simán kibír evés nélkül. Meg kell szoknia a helyét. Figyelj a megfelelő hőfokra mind a víz, mind az táplálék tekintetében.

2014. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szárított kaját hagyjad, nem ér semmit. Fagyasztott halat adj neki, amit állatkereskesésekben lehet kapni. Nem fontos mindig ugyanakkor adni neki kaját. Érdemes egy külön tál/vödör kimert akv. vízben etetni, úgy nem koszolja a vizet.
2014. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) sokat segitettetek :)
2014. okt. 25. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem akkora baj ha 1és fél napig nem eszik.De az már baj ha több ideig nem eszik.És az itt a nagy probléma hogy nem tud úszni.
2022. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Víz melegítő és víz szűrő is kell!A víz melegítőn kb 26fok kell legyen beállítva.Ezek pont fontos dolgok és ezek nincsenek neked emiatt is lehet gond.
2022. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mióta van 2 vízi tekim jól értek hozzájuk.
2022. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyis rosszul írtam, hogyha 4napig nem eszik az normális is lehet
2022. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!