Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol érdemes királypitont venni?

Hol érdemes királypitont venni?

Figyelt kérdés
szegedi vagy környéki kereskedők érdekelnének. trópus honlapján találtam de azt a 23000ft-ot sokallom, mivel minden fórumon azt látom hogy 12-15ezerért veszik
2014. nov. 3. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ÓcsajiHunter válasza:
Nekem daniabol van ugy hoztak be de az most mindegy... es amikor valasztasz a kigyok kozul akkor kicsit vizsgald meg h egeszseges e pl hogy aktivan oltogeti anyelvet nincs e rajta parazita tiszta es a vegbelnyilasa. Ha lehet akkor kiskigyot vegyel.
2014. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kicsi lesz mindenféleképp. meg már látom hogy színváltozat függő az ára. nekem nem kéne semmi extra mintás. csak egy egyszerű királypiton, az meg értelmes emberek közt úgy nézem nem haladja meg a 15 rugót
2014. nov. 10. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!