Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akvarium szettben erdemes...

Akvarium szettben erdemes gondolkodni teki szamara? Jobban megeri igy, mintha kulon osszevalogatnam?

Figyelt kérdés
Holnap megveszunk mindent. Tippek, jo tanacsok? (Ekszerteki!)
2014. aug. 15. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, használtan is vehetsz dolgokat, úgy még olcsóbban hozzájuthatnál, így akár ugyanannyi pénzből nagyobb akváriumot is tudnál venni nekik berendezéssel. Az új nyilván többe kerül... Nekem halaim vannak, az akit használtam vettem, de a gépi berendezéseket újonnan - így szerintem azért jobb, mert garanciális.

2014. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, lemaradt, hogy igen, a szettel jobban jársz, mintha külön válogatnád össze a dolgokat - persze ezt is meg lehet cáfolni, mert a szetthez nem a legjobb gépeket adják, de kezdetnek szerintem jó lesz! Szóval ha újat szeretnél, akkor a szett jó választás.
2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tekinek talán azért lehet jó a szett, mert se fényből, se szűrésből nem kell olyan erős, mint egy halas növényes akváriumba.

Halakhoz alkalmatlan a szett, nem is kérdés, hogy külön kell mindent összeválogatni.

De teknőshöz talán megfelelő.


Egyébként én teknőshöz is mindenképpen külön vennék mindent, mert szettben tekihez való akvi elég ritka.


Biztos, hogy valami ilyen kimászósat vennék, hogy ezzel gond már ne legyen:


[link]


Aztán csak valami erős szűrő kell bele, és kész is van.

Meg föléteszel valami hozzá illő lámpát. Vízi tekiknek nem annyira fontos a fény minőség, mint a szárazföldieknek.


AZ akvárium méretéről itt olvashatsz, és egyébként is ajánlom ezt az oldalt:


[link]

2014. aug. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég sokat olvastam már az igényeikről, azokkal nagyjából képben vagyok. :) Mindenképp egy 60x30x30-asat akarok venni, ez nem is kérdés, csak az a baj, hogy amit szettben árulnak,az ilyen fedeles, és fogalmam sincs, hogy pl. a napozó lámpát hogy lehetne megoldani neki. Szett + ezek a felszerelések 35 ezerre jött ki, amit azért picit sokallok, ezért is gondoltam rá, hátha megéri jobban külön beszerezni az eszközöket, csak nem tudom, a tető hiánya fog-e problémát okozni a későbbiekben.
2014. aug. 16. 06:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az aki méret nagyon kicsi az ékszernek. Amíg kicsi, addig talán ok, de hamar megnő. Nekik 200 liter körül kell!
2014. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyugi, tisztában vagyok a méretekkel, de egy 200 forint nagyságú tekit nem fogok beleb*szni egy 250 literes akvába (igen, később ekkora lesz, nem kell okoskodni).
2014. aug. 18. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!