Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kis vagy nagy kaméleont vegyek?

Kis vagy nagy kaméleont vegyek?

Figyelt kérdés
Tudtommal a kicsivel több a macera ez igaz? A nagy meg drágább, de én fel szeretnék egyet nevelni.
2014. nov. 11. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyot.
2014. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Titkos589 válasza:
Szerintem is, az egy dolog hogy többe kerül, de ha az állatkereskedésben nem találsz neki megfelelő méretű rovarokat, akkor éhen pusztul.Ha viszont ez a veszély nem fenyeget akkor kicsit.
2014. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szeretem mikor nem szakértők beleszolnak .. Jó nekem mindegy hogy melyiket veszed ,, de ha nagyot veszel ,, lehet hogy soha nem fog megszokni ( több az esély hogy nem )benyulsz hozzá és már is megharap , jó esetben menekül . Ha kicsin veszed több az esély hogy összehaverkottok ,, nem fenyeget senkit az a veszély hogy nem kap kicsi szöcskéket ,, álltalába ahol van nagy szöcske ott lehet kapni kicsit is ... De ha véletlen nincsen az interneten is lehet rendelni és ki is postázzák . A kicsinek va még egy jobb tulajdonsága ,, mivel a kaméleonok rövid életűek ( nőstény 2-3 év hím 4-5 év )több éveket tudsz eltölteni , mint hogy nagyot veszel ,, ki tudja mennyi idős a példány
2015. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!