Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek, ha az ékszerteknős...

@@&& kérdése:

Mit tegyek, ha az ékszerteknősôm nem eszik?

Figyelt kérdés
Mar tôbb teknôsôm pusztult el, mert nem evett. Fagyasztott halat adtam neki. Most szeretnek venni egyett, de félek hogy ez is elpusztul.

#Teknôs
2014. nov. 16. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne vegyél.
2014. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha szereted a tekiket akkor inkább ne vegyél többet az életbe. :/
2014. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katoonene ***** válasza:

Ennyi jóindulat mellett azt hiszem elfér az én tanácsom is. Egy oldal, de bármi jó a google segít:

teknosinfo.hu/kezdok/kezdok.html


Kérdéseim:

Milyen fajta?

Mekkora a teknős?

Mekkora terráriumba tervezed tenni?

Mekkora vizet, napozót, milyen megvilágítást tervezel?

Tervezed szűrni a vizet, ha igen mivel?

Hány fokon tervezed tartani, hogyan biztosítod a meleg vizet, illetve a meleg (akár párás) levegőt?

Mennyire ingerszegény/gazdag környezetbe kerül (tv mellé, gyerek aki simogatja dobálja, tervezed-e "háziasítani" emberhez szoktatni már amennyire egy ilyen teknőst lehet..


Ha itt válaszolsz talán egy nálam hozzáértőbb fog segíteni, nem biztos, hogy én, mert nem fogom más véleményét ismételni, meg veszekedni se.


Ha privátba írod meg, biztos, hogy válaszolok, nem mondom, hogy a leghozzáértőbb vagyok, de talán segítségedre lehetek, és megírom, milyenek a terveid. Egy ilyen jószág ha rosszul van tartva is megéri a 10 évet (persze első 1 másfél év rizikósabb mint minden kis állatnál, embernél) ha jól van tartva, 15-20 és bazi nagy lesz (20 cm felett)

2014. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És hogy adtad nekik a fagyasztott halat?
2014. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!