Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan szállítsam haza pézsmat...

Hogyan szállítsam haza pézsmateknősömet ilyen időben?

Figyelt kérdés

Másfél órás útról lenne szó busszal. Mibe tegyem bele? Mindenképpen kicsit szeretnék venni. Nem szeretném ha átfázna, de megfullasztani sem szeretném a kabátom alatt, pláne, hogy viziteknős(bár nem tudom számít-e ez valamit). Kocsi nem megoldható sehogysem. :/

előre is köszönöm a válaszokat. :)



2014. nov. 23. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi ugyanígy hoztunk haza két pézsmatekit, 2 órás buszozás volt, meg előtte még metró. bár az szeptemberben volt. egy pici tálba tettük bele, úgy hogy teljesen ellepje őket a víz. kis ételes vagy ilyesmi is megteszi, legyen fedője, hogy ha olyan a helyzet, akkor le tudd zárni. pl buszra fel-és leszálláskor.
2014. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
értem, köszi. semmi bajuk nem lett? a kis kajásdobozt elég egy táskába beletenni és elég is? nem sérül meg a hánykolódás során?
2014. nov. 23. 17:20
 3/14 anonim ***** válasza:
én fogtam a kezemben végig. táskába nem tenném bele.
2014. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak azért gondolnék a táskára, hogy ne fázzon meg ebben a pár fokban. :/
2014. nov. 23. 17:32
 5/14 anonim ***** válasza:
a buszokon azért meleg szokott lenni :)
2014. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ez jogos:) de az állatkereskedéstől a buszmegálló nincs közel, sőt mi se lakunk közel hozzá.. de akkor remélem nem fog megfázni, köszi :)
2014. nov. 23. 18:07
 7/14 Végh András45678 ***** válasza:

Fontos,hogy a dobozban NE LEGYEN VÍZ!!!!

A hánykolódástól a tálkában hullámzó vízben akár meg is fulladhat.Béleld ki zsebkendővel,amire önts langyos vizet.A zsebkendő fölött csak kb.fél centi víz legyen.Kibírja úszás nélkül,a lényeg,hogy ne száradjon ki a bőre.Mi is így hordjuk őt állatorvoshoz.

2014. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:) szerintetek meglangyosítják nekem a boltban a vizet? vagy egyáltalán segítőkészek szoktak lenni ilyentéren?
2014. nov. 24. 21:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Bizony,, ne legyen víz!!!
2014. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Végh András45678 ***** válasza:
Amikor én vásároltam vizes zsebkendővel kibélelt átlátszó dobozkában kaptam.Nemtudom,hogy nálatok is így adják-e.
2014. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!