Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha külföldön veszek egy...

Ha külföldön veszek egy hüllőt azt hogy vihetem haza? Egyáltalán haza vihetem?

Figyelt kérdés

repülővel szállítanám

hüllő:kígyó,normál hosszúságú

normális válaszokat szeretnék kérni



2012. jún. 17. 14:53
 1/5 A kérdező kommentje:
léégyszives nagy szükségem lenne a válaszokra!!!
2012. jún. 17. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a csomagtérben lehet állatokat vinni, de ott sem biztos hogy a kígyót lehet. Hát fel kell hívni a repteret és megkérdezni.
2012. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Attól függ, hol van az a külföld. Mert pl. az USA-ból egy halom engedély kell hogy egyáltalán beérkezhessen az országba, így ezt kb. csak nagyobb díszállatosok tudják megoldani. Míg az EU-n belül bárhová cipelheted, csak valami igazoló papír kell. Nem tudom, kígyónál mi az állatútlevél megfelelője, de az állatorvos tudni fogja. Minden más a légitársaságon múlik, engedik-e, milyen feltételekkel és milyen extra költségekkel.
2012. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
EUn belül vinném repülővel
2012. jún. 17. 21:21
 5/5 anonim válasza:

Attól függ hova akarod vinni. És honnan. Elvileg nem sok esély van rá, hogy haza tudod vinni. Repülővel semmiképpen nem viheted haza. Max ha becsempészed.


Mi is ugy hoztunk be állatot ...

2012. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!