Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan szállítsam haza pézsmat...

Hogyan szállítsam haza pézsmateknősömet ilyen időben?

Figyelt kérdés

Másfél órás útról lenne szó busszal. Mibe tegyem bele? Mindenképpen kicsit szeretnék venni. Nem szeretném ha átfázna, de megfullasztani sem szeretném a kabátom alatt, pláne, hogy viziteknős(bár nem tudom számít-e ez valamit). Kocsi nem megoldható sehogysem. :/

előre is köszönöm a válaszokat. :)



2014. nov. 23. 15:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen :)! az lenne a baj, ha nem fogalmaztam jól, hogy sétálnom is kell a buszig meg haza is.. ezt a kis vizes-zsebiset még megtudom oldani, de azt nem garantálhatom hogy nem fázik meg ebben az 5 fokban :(
2014. nov. 25. 15:42
 12/14 Végh András45678 ***** válasza:
Ha letakarod valamivel,nem lesz baja.A természetes élőhelyén is van tél,ki fogja bírni:)
2014. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen mindenkinek! :)
2014. nov. 27. 18:07
 14/14 Tekifreak válasza:
Hüha mikor én vetem a tekimet nekem az elado egy zacsi ba rakta amit telefujt levegövel és épp hoy engedet bele némi vizet. O.o Hat a müanyag nedves zsepis dobozos megoldáshoz képest az semmi.
2016. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!