Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek normális hogy az...

Szerintetek normális hogy az ékszertekim mindenn nap eszik mert kaparja az üveget és rágja az ujjam! Ha adok neki jó ízüen megeszi adjak neki minden nap vagy ne? Ha ne akkor milyen sűrűn kapjon mert szeret enni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Szegény:( ENGED KI A TERMÉSZETBE MIUTÁN JAVUL A HŐMÉRSÉGLET, szegény ne legyen bezárva,sajnálom nagyon, és kérlek ne vidd vissza az állatkereskedés boltba vagy... (gyomorba váglak) köszi a megértést
2010. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vidd szabadba napoztasd és ne csak szárított kaját adj neki hanem lehet venni állatkereskedés boltba fagyasztott halat. Nekem is kinti tóban vannak nagyon szeretnek napozni az létszükség!
2010. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vihetem ki elszökik és nincs tavunk meg még 5cm-eresek!Kicsik nemrég kaptam őket és jól mulatnak!Amugy az volt a kérdéem hogy milyen sűrűn adjak kaját nekik nem az hogy hogy tartsam őket!!!!
2010. febr. 6. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
akvaterráriumba tarts őket, úgy 40-50 literesbe. Mivel még kicsik minden nap adhatsz nekik kaját, de ne sokat, csak mértékkel. Változatos étrenden kell őket tartani, mert úgy mondva elmegy az életkedvük. Ha mindennap ugyanabban az időpontban eteted őket, akkor nem fognak kunyizni. Az helyükön legyen egy kimászó, ahol napozhatnak. A víz úgy 7 cm legyen körülbelül. Rakj bele vízmelegítőt, mert különben tüdőgyulladást kapnak. De itt van gy oldal ahol minden nagyon szépen le van írva: www.teknos.hu
2010. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm a jó tanácsot Van kimászójuk takarítom három négy naponta a vizet sajnos hét cm-eset nem tudok nekik adni de igyekszek 5 centi körül van!Köszi mégegyszer!!
2010. febr. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!