Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyire fáj ha megharap a...

Mennyire fáj ha megharap a pézsmateknős? 2. kérdésem: mi a jò vízhőmérséklet?

Figyelt kérdés
1 hete vettünk egy pici pézsmatekit.Nagyon èdi.Csak ha ritkàn megfogjuk harapni akar.Az eladò azt mondta 25 fokra àllítsam a hőszabàlyzòt.itt meg olvasom 22 fok kb.
2015. jan. 24. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
unokatesómnak (nálunk lakik) van két pézsmája, 27 fokos a vizük. De ha nőnek, akkor elég az alacsonyabb hőfok. Ők eddig egyszer harapták meg unokatesómat, mikor az udvaron átvitte őket. De azt mondta, hogy eléggé fájt neki. Engem nem szoktak harapni, pedig tegnapi takaritottam őket. Az én két sárgafülőm pl még sosem harapott.
2015. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.kérdés: ha felnőtt,akkor nagyon fáj:D pár éva az enyém ráharapott az ujjamra,fél percig szorította,úgy kellett szinte kifeszíteni a száját és annyira fájt hogy azt hittem hogy leharapta az ujjam végétxd
2015. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!