Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 2 éves leopárdgekkóm néha...

2 éves leopárdgekkóm néha mintha kiszáradna. Pár nap alatt elmúlik neki. de attólmég nem vagyok nyugodt. A feje alatt az egész teste kifehéredik. Látszólag egészségesnek tűnik, de nem vagyok állatorvos, hogy ezt biztossan tudjam. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Valamint szeretnék egy kígyót is. Még nem tudom miet, de midnenképpen valami barátságos fajtát. Elélnének vajon egy terráriumban addig, míg nem nőnek meg akkorára, hogy értelme legyen valami jó nagy és látványos terráriumba tenni őket?mégeggyet kérdeznék.kutya.van egy kb 3 éves golden retriver itthon.gyönyörü állat.egészséges, tiszta, ápolt, pedig sosem lett vele foglalkozva.hátul van az udvarban.nagy mozgástér van neki és ennyi.sosem kapott márkás tápokat és semmi ilyesmit.idő hiányában még sétáltatva sem lett.néha lenne kedvem elvinni,de nagyon szóffogadatlan.valahogy magamhoz tudnám szoktatni szerintetek?hogy ne menjen el messzire és ha szólok visszajöjjön?néha mikor kiszökik motorral kell üldözni, hogy legalább az utcába vissza lehessen csalni:D:D aztán nyitott kamu melett pár óra mulva visszajön.de télleg nagyon szép.sajnálnám ennyiben hagyni.a segítségeket előreis köszönöm és boccs, hogy egyszerre ennyit kérdeztem.
2010. febr. 8. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk állatorvosok,hogy megmondjuk mia a baja a gekkódnak! Vidd el állatorvoshoz,ő majd megmondja mit tegyél!! Ha nem foglalkozol a kutyáddal,ne várd,hogy szót fogadjon.Nem most kellene rádöbbenni,hogy szófogadatlan,és nevelni akarod,ezt már kölyökkorában el kellett volna kezdeni! Mindenképp törődj sokat a kutyával,akkor talán hallgatni fog rád.Az,hogy elszökik,soha nem a kutya hibája,rendes kerítés mellett egy kutya nem tud elszökni!
2010. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kígyót akarsz,arról meg érdeklődj attól akitől vásárolni szeretnéd,ő majd mindent elmond részletesen! Első válaszadó voltam
2010. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tom hogy nem msot kellene elkezdeni.de most van időm.rendes kerítés is van.elektromos tolókapu van a ház eggyik oldalán és figyelmetlenségből ott szökik ki néha.sejtettem hogy nem vagy álatorvos.de gondoltam hátha valaki volt már így vagy esetleg vanis.és tud véleményt mondani.hameg te nem, akkor ne írj ide.osztani énis tudok.
2010. febr. 8. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ez szép. Kutya, sose foglalkoztok vele, motorral kell kergetni, de legyen tip-top engedelmes ha szökőévente egyszer kiviszik sétálni...sztem nem vagy elég felelős hogy kígyót tarts, vagy bármi mást. max. kaktuszt.
2010. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hehe ez jó volt:D
2010. febr. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!