Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Igaz, hogy ha egy szakállas...

Jázmin010 kérdése:

Igaz, hogy ha egy szakállas agáma nem eszik pépesített kaját kell fecskendővel adni neki?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 13:14
 1/5 tamás5665 válasza:

Én erről még sose halottam, pedig tartok szakálla agámákat. Enyémek pépesített kaját se kapnak még is egézségesek és szaporodnak is.

Amúgy mit értesz pépesített kaja alatt?

2015. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Darált banán vagy valamilyen gyümölcs.
2015. febr. 7. 11:44
 3/5 tamás5665 válasza:
Az enyémek azt simán felszelve kapják és megeszik. A saláta meg ilyen zöld cuccokat jobban szeretik, de az alma, banán, barackot is megeszik felkockázva.
2015. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 valaki valahol 013 ***** válasza:
Az enyém is megeszi felszelve, de ha nem enne tényleg fecskendővel kéne etetni?
2015. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tamás5665 válasza:

Szerintem nem, ha nem találkoztam még olyannal, ami nem enne semmilyen zöldséget meg.

De ha nem eszik eggyátalán szerintem akkor sincs belőle nagy probléma, hisz nagyon régi szakirodalmakba meg se említik a növényi eredetű táplálékot a szakállas agámánál és mégis éltek fogságban akkor is.

2015. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!