Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a leopárd...

Miért nem eszik a leopárd gekkónk? Mivel bírjam rá, hogy egyen?

Figyelt kérdés
Szóval röviden annyi lenne , hogy nemrég vettünk egy leopárd gekkót kb. 2-3 hónapos.Mióta nálunk van körübelül kétszer kakilt és talán megevett egy szöcskét és egy lisztkukacot.Bróbáltunk már neki kicsi szöcskét, viaszmolylárvát, lisztkukacot is adni, de eddig nem sok sikerrel,nagyon lefogyott nemtudom mi lehet a baj, már pár helyen utánanéztem mit hogy kell csinálni és mident jól csinálunk elvileg...(Bocánat a helyesírási hibákért csak gyorsan gépeltem)

2015. febr. 5. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

1.A hőmérséklet.

2.Búvóhely hiánya. (Ha sok a mozgás körülötte stresszelhet.)

3.Puhább eleség.

4.1.válasz.

2015. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tamás5665 válasza:
Ha új helyre kerültek szoktak néha ilyet csinálni, ha nem akar enni, akkor viszont meg kell tömni. Én az ilyen sztrájkoló jószágoknak kisebb tücsköt szoktam egy csipesz segítségével berakni a szájába. Ezután gyakran leszokták nyelni maguktól és 4-5 ilyen procedúra után elkezdenek maguktól is enni. Ha viszont nem nyeli le akkor óvatosan le kell maszírozni a tücsköt.
2015. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hőmérséklet normális nála és búvóhelye is van. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!