Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan vegyem rá a szüleim...

Hogyan vegyem rá a szüleim hogy kaphassak királypitont?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
mivel a szüleidtől függsz ezért gyanítom h gyerek vagy még:D egy gyerek meg ne akarjon kígyót tartani otthon mert álmodba megesz :D
2015. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Ha az én gyerekem lennél, engem sehogyan sem tudnál rávenni. Ha a szüleid kb úgy írtóznak a kígyóktól mint pl én, akkor akár hottentotta gyerekek is potyoghatnak az égből, soha a büdös életben nem lenne kígyód.
2015. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyítsd be nekik, hogy képes lennél róla gondoskodni, és tarts ki a piton mellett, ne csak egy pár napig foglalkozz a témával, hanem sokszor, de persze mindig csak akkor, ha jó hangulatú kabin vannak a szüleid. Ettől függetlenül ne folyamatosan nyAggast ezzel őket, az már neked és nekik is fárasztó lenne. Mindig szolidan, diszkréten beszélj róla, de sokáig tarts ki az akaratod mellett, (több hónapig) hogy meglássák, komolyan gondolod az állat bezserzését.

De. Még mindig vannak okok, amiért, ha a helyedben lennék, inkább lebeszélném magam a kigyótartásról. Az egyik ilyen lehet az, hogy a szüleid azért nem akarnak beleegyezni a kígyótartasba, mert esetleg nagyon félnek avagy undorodnak ezektől az állatoktól. Ilyen esetben én inkább nem vennék kígyót, elvégre ha pl. Te nem érsz rá foglalkozni a pitonnal, senki sem lesz aki ellássa.

Másrészről pedig alaposan gondolj bele, mivel jár a tartása, nehogy számodra is vállalhatatlan akadályba ütközz!

2015. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!