Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehethogy elpusztul? Bővebben...

Lehethogy elpusztul? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy ékszertekim (sárgafülű). Már 2 hónapja nem evett semit, és amikor megfogom úgyérzem mintha nemlene a páncélja alatt semmi. És nem - a páncél alja hanem ilyen:∩. No, nem ennyire de kb ilyen. Egész nam csak aludna. Ha betezsem öt a vízbe, akkor kinyissa a szemét, becsukja és továbbalszik. A másik kajáll normálisan meg minden! Légyszi gyors válaszokat! Kösz! Ja, és kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy pl.: Mielött megvetted volna, olvashattál volna róla picit! Meg hasonlók! És csak normi válaszokat!
2010. febr. 21. 10:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
MÁR KÉRDEZTEM AZ ÁLLATORVOST, AKI AZTMONTA OGY CSAK TELEL! CSAK KIVÁNCSI VOLTAM HOGY TIK HOGY VAGYTOK VELE! :)
2010. febr. 21. 12:09
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja, bocs a nagybetükért bevolt kapcsolvan a Caps Lock-om! :)
2010. febr. 21. 12:10
 13/18 anonim ***** válasza:
Ahm, nekem is azt mondta, és meghalt a tekim. A másikat már másik orvoshoz vittem, ő azt mondta, hogy 2éves koráig nem szabad teleltetni, és vannak olyan fajták amelyek sosem telelnek, szóval szerintem járj utána a dolgoknak biztos ami biztos..
2010. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tudod, hogy telel, mert orvos mondta, akkor mit kérdezel, mire vagy kíváncsi?
2010. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Arra hogy szerintetek mi a baja! :)
2010. febr. 21. 13:51
 16/18 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak alszik! De azt, hogy "olyan, mintha nem lenne semmi a páncélja alatt" azt hogy érted? Túl könnyű? Azé vidd álatdokihoz! Ártani nem fog neki! ASm mien színű a páncélja? Ez FONTOS!!!
2010. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
tesómnak is ezt mondta az orovs,és csak azért,mert nem akarta elszomorítani a tesóm.am. a doki apum haverja.és.téll jó doki
2010. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

az én teknősöm is telel minden évben:)

igaz, hogy a páncéljára nincs hatással, szóval az más okból áll úgy, ahogy.

neki van saját ágya, abban alszik. 2 hetente felkeltettük minden évben, hogy egyen 1-2 falatot, kis vízbe raktuk,. aztán vissza bújt alukálni.

idén más volt a helyzet, mert a kis kutyám nem nagyon hagyta:DD

2010. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!