Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknosomnek miert lagy a...

A teknosomnek miert lagy a pancelja?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen idős?Ha nem csak pár hónapos akkor hiánybetegség!Mennyire puha?
2015. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még nagyon fiatal most vettem 1 hete, kb 5 cm az armeroje, ma megfogtam es a hatso labanal a pancelja olyan gumi szeruen elhajlott, mit tegyek ilyenkor?
2015. máj. 7. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
De amúgy milyen fajta?Mert régebben volt itt már olyan hogy lágyhéjú teknősről ugyan ezt kérdezték.
2015. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sargafulu ekszerteknos
2015. máj. 7. 21:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Kell neki UVB napozó lámpa és a vizébe szépia váz attól majd jól megerősödik főleg ha nyers egész kishallal eteted, és kell neki nagyon apró kavicsaljzat(nem festett nem éles) ugyanis kavicsot is eszik mert jót tesz az emésztésének.
2015. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mi az a szépia váz?

Az a helyzet hogy adtam ennuk, de ugy latom hogy nem is taplalkoznak semmit eggyaltalan.

2015. máj. 7. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg új nekik a hely még, vasárnap lesz terra plaza ott lehet venni jó nagy szépia(tintahal) vázakat na abból egy darabot le kell törni és a vizükbe dobni, majd ha érzik hogy szükségük van kalciumra leharapnak belőle attól lassan megkeményedik a páncéljuk
2015. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Annyi a problema hogy Erdélyi vagyok, mast mit lehetne adni nekuk?
2015. máj. 7. 22:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben is szokott lenni, de elég az is ha egész kishalakat adsz neki gerinccel és belsőségekkel együtt.
2015. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
adtam minden felet de nem latom enni oket az a problema
2015. máj. 7. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!