Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kezdő terrarista vagyok! Ha a...

Kezdő terrarista vagyok! Ha a sisakos kaméleonom számára egy fekvő terráriumot készítek abban is ellesz?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.És még az a kérdésem,hogy csonti kukacot eszik-e?És lesz-e tőle bármilyen baja?

#terrárium #kaméleon #csontikukac
2015. máj. 10. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: igen el lesz.

Viszont ha fogságban tartunk állatot, akkor nem elég, ha megelégszünk azzal, hogy az állataink túl éljék a tartási hibáinkat és felületességünket. Jobb lenne arra törekedni, hogy a lehető legtermészetesebb körülményeket biztosítsuk számára. A kaméleonok legalább egy méter magas terráriumokban érzik jól magukat, ahol ügyelni kell a hőmérsékletre, páratartalomra, speciális fényre, természetes berendzésre...stb..

Ne haragudj nem szeretném elvenni a kedved tőle. Szép feladat, vágj bele, de a fogságban tartott állatok teljesen a gazdájukra vannak utalva, ezért jobb ha természetes körülményeket biztosítunk számunkra, ahogy nekik jó. Sok sikert!

2015. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ha minden jól megy akkor be tudok szerezni egy nagyobb terráriumot és abban felnőtt korában el lesz.Azért gondoltam még kisebb terráriumra mert még fiatal példányt veszek!És köszi
2015. máj. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!