Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit lehet csinalni a kisteknos...

Mit lehet csinalni a kisteknosokkel?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, ha valakinek van egy par teknose, es lerakjak a tojasokat stb, es kikelnek a kicsik, akkor utana mit csinal veluk?Eladja oket?
2010. márc. 2. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eladja őket igen,vagy pl. a hörcsögöknél úgy van,hogy ha nem tudod eladni őket beviszed az állatkereskedésbe és kapsz ingyen tápot vagy ilyesmi itt így megy.De ezt elöbb kérdezd meg az állatkereskedőtől,hogy be-e vennék őket.
2010. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
ha kicsit felhizlalod, nagyon finom teknőslevest lehet belőlük főzni.
2010. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:-) szinte vartam ezt a valaszt.Amugy nekem meg nincsenek kis teknoseim, csak van ketto, es valoszinuleg fiu es lany.Ezert gondolkoztam, hogy mi lenne, ha majd egyszer...:-)
2010. márc. 2. 19:45
 4/6 anonim válasza:
hát, fura hogy összeeresztesz két teknőst, amiknek a nemét sem tudod, és még azt sem, mi lesz ha tojást rak :)
2010. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A ket teknost egyszerre vettem, mikor meg kb 3 cmsek voltak.Szoval ezert nem tudom, milyen nemuek.Azt tudom, h lesznek a kis teknosok, csak azt nem tudtam, h utana mit lehet veluk csinalni.
2010. márc. 4. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:

ha vízbe rakja a tojásait akkor semmit, dobhatod ki őket, nem fognak kikelni...

kicsit olvasgass utána neten:)

2010. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!