Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Zöldfülű ékszerteknősöm van,...

Zöldfülű ékszerteknősöm van, most kb 7cm valószinű hogy lány. Milyen párt válasszak neki?

Figyelt kérdés
Lehet más fajta teknős is és ha igen akkor milyen. Az nem lesz baj a későbbiekben hogy a másik teknős esetleg egynemű lesz e vele? Szóval h nem esnek egymásnak? Illetve tudok egy kereskedést ahol ilyen 2cm körüli királyteknősök vannak. Egy 7 és egy 2centis teknős elvan egymás mellett?
2010. márc. 4. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Zöldfülű? Az meg milyen? Én csak sárgáról meg piros fülűről hallottam...


És ezeknek a keveréke a narancssárga fülű ami természetesen nem hivatalas faj mivel csak tenyésztők tenyésztették ki, szval a természetben nem találod meg azt...


Tudsz mutatni egy képet a teknősödről?

2010. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én igy kaptam hogy zöldfülű, de akkor sárga fülű, de végülis ez most lényegtelen kérdés szempontjából.
2010. márc. 5. 07:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt a kép [link]
2010. márc. 5. 07:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szép sárgafülű ékszerteki:)

Én azt mondom, hogy ha nem akarod egyedül tartani, akkor vehetsz mellé másikat. A legjobb, ha a saját fajtájából valót választasz, és lehetőleg hasonló méretűt.

Nem szokott probléma lenni a különböző tekik tartásából (nálam pl kínai csíkosnyakú teki él együtt egy vörösfülűvel), de arra mindenképp figyelj, hogy közel egyméretűek legyenek.

Legegyszerűbb, ha megkérdezel egy állatkereskedőt, de azt ahonnan vetted,ugyanis zöldfülű ékszerteknős tudomásom szerint nincs.. (pl. akik nagyon jók: Kisteki - DOhány utca 3.... Persze csak ha bp-i vagy:) Neten keress rájuk)

2010. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam, szóval NE azt a kisállatkereskedést kérdezd meg, ahonnan vetted..:D
2010. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én ahány helyen voltam mindenhol ilyen 2centis kistekik voltak. Honnan szerezzek ilyen 7 centi körülit? Vagy az nagy baj ha van 4-5centi különbség?
2010. márc. 7. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?:) Ha budapesti, tudok segíteni.
2010. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát..nem pesti,de minden nap járok pesten 5. és 10. kerben felváltva.
2010. márc. 8. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
A 7. kerületben van egy kisállatkereskedés, akik nagyon jók teknősözésben. Ott biztos találsz méretben megfelelő tekit, ill. bármilyen kérdésed van, válaszolnak rá. Dohány utca 3. Kisteki terrarisztikai szakkereskedés Telefon: 269-66-18
2010. márc. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!