Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sose volt még teknősöm és...

Sose volt még teknősöm és vízire gondoltam. Olvasgattam róluk és a Tarajos teknős (Királyteknős, Térképteknős) nagyon megtetszett, de azt mondják, hogy nem kezdőknek való. Ez igaz? És, ha igen akkor melyik másikat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen kicsire gondoltam ezért jött szóba a Tarajos teknős. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 27. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
pézsmateknős, vagy iszapteknos.
2015. júl. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sárgafülű ékszerteki ;)
2015. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pézsma teki teljesen vizi és a max 10 centijével az a legkisebb, pl 60x30x30-as (54 literes) akváriumba tarthatod.
2015. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 12-éves vagyok nekem 2 királytekim van cukik de nincs velük semmi baj de azért nem ezeket ajánlom.pézsma tekistb.
2015. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem pézsmateknősöm volt. Szegényke tudatlan okkból elpusztult. Most Kínai Csíkos Ékszerteknősöm van. Akármit csinálsz vele nem harap. Csak ha eszik. Nyilván. Én is a pézsma teknőst ajálnám. Viszont vigyázz!! Ne csinálj vele olyat amitől megijedne mert akkor pézsmával fogsz találkozni, amit védelem képpen bocsájt ki! Jó büdös!
2017. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!