Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondolkozom valamilyen hüllőn vagy kétéltűn,de nem tudom milyen faj lenne megfelelő.

Szeretném,hogy

kézhez lehessen szoktatni

és hogy egy 160x35x50cm (hossz/mélység/magasság) (akva)terrárium megfelelő legyen számára.

Előre is köszönöm a javaslatokat!:)


2015. aug. 16. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó nagy akváriumod van, de egy kétéltű, vagy hüllő sem szeret kézhez szokni. Számukra ez természetes-ellenes, legfeljebb eltűrik. Inkább olvass szerintem utána, hogy a különböző állatoknak milyen igényeik vannak, hogyan kell tartani őket, és az alapján döntsd el, mit szeretnél. Az internetes fórumokról többet tanulsz, mint kereskedőtől, vagy szakirodalmakból. Sok sikert!
2015. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teknős
2015. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nappali madagaszkári gekkó lenne megfelelő. Kézhez szokik és mászkál rajtunk,de csak akkor ha már megszelidült.

Egy másik hüllő pedig a szakállas agáma amelyik szintén kézhez szokik és mászkál rajtunk.

Mindkettő élő eleséget fogyaszt,ha ez nem tetszik akkor teknős is lehet,de őket nem lehet simogatni csak etetgetni kézből és a szőnyegen másztatva akadálypályákat is lehet csinálni neki.

Ha többet szeretnél tudni róluk akkor dobj meg egy priváttal,vagy nézegess a neten!!! :)

2015. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!