Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyó lehetett?

Milyen kígyó lehetett?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a kutya nagyon ugat valamit és egy kígyó volt az. A kutyát próbálta támadni, gyorsan hoztam egy kis tálat és lefedtem a kígyót. Csak annyit láttam hogy kicsi és teljesen fekete semmilyen mintája nem volt de mikor meg akartam ölni addigra elmenekült. Milyen kígyó volt?

#kígyó #sikló #fekete kígyó
2015. aug. 23. 18:33
1 2
 11/16 anonim válasza:

Először is Magyarországon minden kígyó védett , ahogy már sokan írták!

Másodszor addig amíg egy kígyó kinézetű állatot kígyónak nézünk gondog vannak. Mert ez ami a képen van nem kígyó hanem sikló!

A siklóknak a fején nagy pikkely lapok találhatók míg a kígyóknak(kivétel óriáskígyó)kis pikkelyek vannak.

Ami még szembetűnő a szem mérete . A siklóknak sokkal nagyobb szeme van mint egy kígyónak.

A Magyarországon élő siklók közül egyik sem eszélyes! Addig amíg nem fogjuk meg nem tmadnak, hamarabb megiednek. És végezetül nem csak a csörgőkígyó és a VIPERA VESZ FEL S tartást hanem számos más kígyó és sikló is. A képen még egy fiatal SZÜRKE ERDEI SIKLÓ!

2015. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
AZ S alakban annyiban igazad van hogy a többinél is meglehet figyelni de a viperáknál és a csörgőkígyóknál a legszembetűnőbb
2015. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Gondoltam hogy sikló lehetett de nagyon agresszív volt a kutyát is támadta meg engem is akart a kis tálon keresztül. :D
2015. aug. 24. 11:22
 14/16 anonim válasza:
Amúgy hol laksz az sok mindent eldönt?
2015. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem is sikló volt
2015. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hajdúhadházon
2015. aug. 25. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!