Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 80x40x40-es terkóba szakállas...

80x40x40-es terkóba szakállas agáma?

Figyelt kérdés

Ez a terko eredetileg a gabonasiklome volt,de elszökött.

Agámának homok kell aljzatnak,melegítő lámpa,UV lámpa,kalcium,vitaminpor?40-50centire nő meg? Arra gondoltam,hogy csak kisebb korában kapna sok tücsköt (es persze zöldségeket),nagyobb korában ritkábban etetnem tücsökkel,heti 2x,es inkabb tobb zöldséget adnék neki.Tucsok mellett lisztkukacot adnék neki.Azt olvastam,hogy elegge hiznak a tucsoktol.Furdetni lehet? Milyen gyakran vedlik?2-3honapos agáma mennyibe kerul?

Agáma tartók tanácsait varnam:) köszönöm!!



2015. aug. 24. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Agáma mellett gekkora is gondoltam,de annak tul nagy lenne a terko,szaporítani meg nem akarok.Es inkabb mindenevő hullo kene,mert nem akarok Naponta állatkereskedésbe futkosni kajáért.
2015. aug. 24. 19:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, ember, te rettenetesen el vagy tévedve a méretek terén!!!


Miről beszélsz te?

Szerinted egy állatot úgy kell tartani ahogy a boltban tárolják kis fakkokban? AZ a terrárium annak az állatnak az egész élettere!

Ha fél méteresre megnő, szerinted milyen élete lenne egy 80 cm-es terkóban???!!!


Ez pontosan olyan, mint ha a teszkó parkolóban cipős dobozból árult kutyát hazavinnéd, és egész életében nem engednéd ki a cipősdobozból.


Ekkora alapterületre gekkóból se raknék nagyobb fajtát.

2015. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remelem el tudtad olvasni a torolt kommentemet te....:D oszd az észt mashol
2015. aug. 24. 20:14
 4/8 jázmin010 ***** válasza:
Kezdésnek jó a terkó, de ha nagyobb lesz jobb lenne inkább kint tartani a lakásban, egy helyes kis kuckót csinálhatnál neki. Én kétnaponta fürdrtem az enyémet. 3 éve boldogít Ikike.:)
2015. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Jázmin:) Tücsköt honnan tudsz beszerezni?Hol vetted az agamad?Mennyiért?
2015. aug. 25. 09:07
 6/8 jázmin010 ***** válasza:
Hú, én Szlovákiából vagyok, szóvak nemtudom hol szerezhetnél be. Az interneten lehet tenyésztőt keresni, facebookon pedig HFK-hüllőtartók faceklub oldal. Nézd meg.
2015. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. aug. 27. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kicsinek tűnik, mivel 40-45 cm-es jószágró beszélünk!
2018. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!