Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudok legolcsobban gorogte...

Hol tudok legolcsobban gorogteknost venni a kisfiamnak budapesten?

Figyelt kérdés

#teknősbéka #hüllő #gorogteknos
2015. aug. 30. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Jofogason alig par napja lattam 6000forintert
2015. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha az olcsóságra hajtasz, bele se kezdj, alsó hangon 40.000 forintba fog kerülni megfelelő méretű terráriummal, fűtéssel, egyebekkel.
2015. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Gyereknek rossz döntés teknőst venni. Nem gyereknek való állat egyáltalán. Nem rosszindulatból, de ez tényleg így van. Neked kell bevállalni.
2015. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

1.vagyok

A velemenyem en se irtam le es nem is akartam sznob valaszt adni.de a teknosok nagyon sokaig elnek,es az ilyen gyerekkori fellangolasok nem tartanak sokaig.szoval lehet rad fog harulni a teknosrol a gondoskodas.kertes hazban lenne a legjobb helye.a teli honapokban meg a lakasan 1,5 negyzetmeteren minimum.szoval ja,nem a teknos a legnagyobb tetel.es engedelykoteles,10cm folott chip kell neki meg fotoztatni a panceljat.

Ugyhogyha ezeket vallalod akkor vegyel,mert a gyerekek tenyleg hamar raunnak az allatra es neked kell majd etetni meg takaritani

2015. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Talán ez is sznob válasz volt, nem tudom, mindenesetre ezt is nyugodtan le lehet pontozni, ha nem tetszik, de akkor is ez az igazság.

Gyereknek nem való teknős. Egy hétig van oda érte, aztán a szülőre marad, aki esetleg nem ér ra, nem érdekli....

Hány tapasztalt teknőstartóval beszéltél a teknőstartásról eddig?

Ha ilyen kérdést tettél fel, bizonyára eggyel sem. Pedig a teknős ára a legkisebb gond, azt csak egyszer kell kiadni. Hosszú távon viszont elég sok munkát és pénzt vesz igénybe. Először utána kéne járni a dolgoknak..előkészíteni a helyét...és ha már minden más megvan, akkor jöhet a teknős.

2015. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!