Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. S Édesanyámnak van egy...

S. O. S Édesanyámnak van egy kb 35-40 cm es Leguánja, ami a tegnapi nap délutánján kiszökött a kinti ketrecből, mit tehetünk?

Figyelt kérdés
. Falun élünk és van macskánk is sajnos, már 12 órája keressük, édesanyám szeme fénye, nagyon aggódunk érte hol érdemesebb nézni? Meddig képes kb gy életben maradni?köszi előre is a válaszokat. u.i beszólás nem kell, hogy miért nem figyeltünk jobban, ne aggódjatok azt már mindenki mindenkinek a fejéhez vágta! köszi előre is a válaszokat.

2015. szept. 17. 18:13
 1/9 anonim válasza:
Gondolom ezeknek is kell fűtés szóval éjszaka nem lesz neki túl jó, nézzétek meg pl. bokrok alatt, mert ha macska van attól lehet fél. Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Meg merre mehetett, szomszédba át? Kérdezősködjetek!
2015. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia köszi a gyors választ, szomszédoknak már szóltunk a gond az náluk 2 kutya van semmi zöld, plusz ha ők találják meg biztosan nem adják vissza mert egy utálatos emberek, konkrétan mindenből vitát csinálnak, rendben köszi, mit gondolsz diófára felmászhat? köszi
2015. szept. 17. 18:37
 3/9 anonim válasza:
Szerintem a kutya veszélyes lehet de nekem a gekkóim pl. simán mésznak minden érdesebbre akkor az is biztosan.
2015. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké akkor fára mászás jön, a szomszédban egy helyiség van nyitott sima beton meg f fal oda bemehetett, mert elég hideg lehet az csak azért kérdezem.
2015. szept. 17. 18:49
 5/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy hidegre vágyik de nézzétek meg azért.
2015. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, addig is akinek ötlete van kérem írjon.
2015. szept. 17. 20:23
 7/9 anonim válasza:
Na, van valami?
2015. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs, meg de ma a szomszéd gyereke lehet elszólta magát a buszon....hogy tudom bizonyitani hogy a miénk volt ha esetleg tényleg a miénk volt?
2015. okt. 19. 18:13
 9/9 anonim válasza:
Hát erről van ilyen tartási egészségügyi papír? Gekkónál pl. Nincs de ha van azzal szerintem igen.
2015. okt. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!