Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen tojás ez? (hüllő)

Milyen tojás ez? (hüllő)

Figyelt kérdés

Kép:

[link]

Átlátszó hosszúkás, nem értem hozzá kézzel, muszáj volt eltenni onnan, különben meghaltak volna.



2015. szept. 27. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hüllő-tojás, az biztos, szerintem valami gerinctelen állat petéje (meztelencsigáknak hasonló, csak nem hosszúkás) Mindenesetre jól tetted, hogy nem hagytad kikelni :D
2015. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy meztelen csiga, vagy ilyesmi, mert ahhoz túl nagy, hogy érted azt, hogy jól tettem, hogy megöltem őket, hozzá se nyúltam, ásóval földdel együtt tettem át.

És nem tudok közelebbi képet, de egyáltalán nem gömb alakú, mint a csigáké, hanem hosszúkásabb, ha nem is nagyon, de tuti hogy hosszúkásabb. Azt is figyelembe vehetnéd, hogy egy csiga rohadt szapora állat nem fog ilyen kevés tojást rakni, vagy ha csiga akkor petét, hanem több mint 100-at, nem mondom, hogy kizárt, de egy nagy pucércsigába is max. 5 ilyen férne.

2015. szept. 27. 13:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehát ki tudja, lehet hogy igazad van.
2015. szept. 27. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!