Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy szőnyegpiton mennyivel...

Egy szőnyegpiton mennyivel agresszívebb, kapkodósabb, mint egy boa, vagy királypiton?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kezdő kígyó! Öcsém 10évvel ezelőtt kockásal kezdte, agresszív, kapkodós, nem evős nősténnyel. Azóta is boldogan élnek de már csak két ember tudja kezelni a leányzót. 5méter felett van. Ha valaki nem aggódik hogy kapkodósabb annak nyugodtan mehet agresszívabb kígyó is. A kérdezőben felmerült, hogy mennyivel kapkodósabb, majd ő is megtanulja, hogy nem kell sálként nyakba hordani és nem lesz gond.
2015. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom, nyilvan én sem szeretnem nyakba kapkodni, de azert hogyha olyan van, hogy muszaj vagyok kivenni, akkor azert nem akarok "felni", de szerencsere lany létemre nem vagyok félős ilyenektol, ha igy lenne akkor gabonasiklot tartanék.. :D egyebkent az mar szep méret! :) akkorát viszont egyedul nem bírnék kezelni, mas segitseget meg nehezen találnék :D
2015. okt. 6. 10:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem 20 évig volt egy constrictorom. Nagyon nyugodt volt a gyerekek "húzták nyúzták". Nem szabad "óvatoskodva" belenyúlni a terráriumába, mivel nagyon rosszul lát, és kajának nézi a kezet. Határozottan meg kell fogni, és onnan már tudja, hogy nem etetés van. Én a pitonokat sokkal agresszívabbnak ismerem, mint a boa-t
2015. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, tobben mondták ezt. Mar ki van nézve egy piton, remelem megkuzdok majd vele :D még kicsi, nemhiszem hogy gondot okoz majd. :)
2015. okt. 12. 12:32
 15/15 anonim ***** válasza:

''szerencsere lany létemre nem vagyok félős ilyenektol, ha igy lenne akkor gabonasiklot tartanék..''

Elárulom a gabonasiklónál nagyobb az esély hogy megharap mint a királypiton, de mind1... Am milyen kígyód lett végül? :)

2015. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!