Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknőst lehet etetni...

Ékszerteknőst lehet etetni halknak való eledellel?

Figyelt kérdés
Lesz valami bajuk ha hal eledelt fogyasztanak ?

2015. nov. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemigen fogják megenni, mivel ragadozók és kishallal vagy ebihallal táplálkoznak meg csigával.
2015. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, például a fiatal teknősök gond nélkül etethetők halaknak való fagyasztott eledellel, pl. szúnyoglárva, kisrákok, stb. Viszont a mesterséges haleledel valóban nem megfelelő nekik, ha csak ezzel eteted, akkor gyorsan hiánybetegségeket kaphatnak.

2015. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most jelenleg kis rákokat eszik. De azt írják az állatról,hogy nem jó az , hogyha egyoldalúan táplálkozik. Ezért szeretnék egy kis változtatást tenni .
2015. nov. 9. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

csak akkor,ha te is mostantól kutyakaját eszel..

kb ugyanaz

fagyasztott kishalat adj nekiŰ(kiolvasztva) ez kb 80ft 10 darabra nézve..szóval nem visz a csődbe

kiegészítésként apró rákokat,csigákat,vízinövényeket adhasz neki. de az ilyen előre elkészített doboz kajákat én hanyagolnám, természetben se látnak olyat..szóval én a hal mellett vagyok

2015. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!