Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan szerzitek be az eleségá...

Honnan szerzitek be az eleségállatokat?

Figyelt kérdés
A boltban nagyon drága...80Ft/közepes sáska a kicsi is 50 ft/db. 6 gyíkot meg egy "kicsi" már húzós ennyi pénzből etetni. Ki honnan szerzi be?

2015. dec. 10. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az állattartás nem olcsó.


A tücsköt tenyésztem. Az egereket egy ismerős lánytól veszem.

2015. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Sok helyen olcsóbb nagy tételben venni, vagy érdemes tenyészteni.
2015. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát oké, hogy ez ilyen :D De azért senki meg ne haragudjon már, de mi kerül 80 forintba egy nyamvadt kis sásán, mikor az ember amúgy nagyobb tételben venné?
2015. dec. 10. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Tücsökkel etetem a rovarevőket, azokat tenyésztem, a sáskákat én is veszem. Szintén veszem a nyulat, a patkányok meg majdhogynem maguktól szaporodnak. Plusz ha van vaalmi nagyon leértékelt szép tengeri malac, vagy hörcsög az állat kereskedésben akkor azt is veszem.


Egyébként meg darabra venni mindig drága volt. Próbáld meg nagy tételben venni vagy tenyészteni, de ne a

2015. dec. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*de na a boltban hanem inkább nagykereknél érdeklődj.


80forint magas árnak tűnik de ha belegondolsz, hogy ők már minimum a harmadik láncszem a gépezetben, és mindenki rá akarja tenni a maga hasznát akkor hamar kijön mi is az a 80ft.

2015. dec. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!