Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Most kaptam egy ékszerteknőst...

Most kaptam egy ékszerteknőst a minap, és észrevettem hogy rágja a vezetéket, persze most még nem tudja átrágni csak azért kérdezem később lehet e belőle baj mármint ha felnő? (mert még nagyon kicsi de már most rágni akarja)

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem nehogy baj legyen belőle (Olyanra gondoltam lfedem a vezetéket valamivel esetleg)
2015. dec. 29. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Új helyen ez normális, hogy felfedezi a környezetét, hogy mi ehető és mi nem. Majd rájön, hogy azt nem lehet megenni és akkor abbahagyja. Ha később sem áll le vele, akkor valami stresszelheti.

2015. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Még egy kérdésem lenne adunk neki szárított lisztkukacot és eleinte 1-2 adunk neki de mindig olyan mint ha még kicsit éhes lenne ezért adtunk még neki (csontkukac) 3 mat kb de még ezután is , Olvastam h ezek mindig ennének de nemtudom hogy ezzel most túletettem vagy ez kevés számára ?
2015. dec. 29. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából fagyasztott halnak kellene lennie a fő táplálékának, ezek a szárított dolgoknak alig van tápértéke (a lisztkukacnak főleg) és csak megbetegednek tőle. Igen ők olyanok, hogy folyton ennének, annyit kell nekik adni, amennyit pár perc alatt megesznek.
2015. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora. Ha kb.egy hónapos (3-4cm) akkor eléggé túl etetted ;) egyalkalomtól nem lesz baja. Nagyon falánkak tudnak lenni vigyázz az etetéssel ;)
2015. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sokféle táplálékot kaptunk hozzá (ajándék) Van Fagyasztott kagyló, szárított fehérhal,ugye a lisztkukac

meg fagyasztott édesvizi rák , fehérhalat dobtam be neki de rá se kottyantott akkor ezek szerint a kagylóval vagy a rákkal kéne tetetnem főleg ?:O

2015. dec. 29. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!