Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaptam egy ékszerteknőst....

Kaptam egy ékszerteknőst. Szerintetek az jó etetési rendszer számára ha reggel adok neki egy fél fagyasztott kagylót majd a másik felét este egy szárított lisztkukaccal kiegészítve? Ez elegendő?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

NEM!


[link]

2015. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez kevés neki ? Mert ha igen akkor mennyit kéne ?
2015. dec. 30. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia! Nekem volt vagy 4 éve 2 ékszertekim is. Szerintem reggelre adj neki ilyen szárított rákdarabokat (nemtudom a pontos nevét de elég olcsó és szeretik),aztán délután csirke vagy halfilét de csak kis darabokat és ne sokat.Estére pedig ugyanugy szaritott rák darabkákat vagy valamilyen szárított ételt pl.lisztkukacot.

Vagy pedig ha a kagylót is szereti akkor egyik nap csirket/halat masik nap pedig kagylot adj neki.

Btw lényeg reggel este valami szárítottat délután pedig rendes húsfélét :)

2015. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott a linkben leírva minden!

Nem a mennyiség,hanem a MINŐSÉG a gond azzal amit leírtál!


Vagy te mindig csak babgulyást eszel?

2015. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!