Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Állatot akarok! Hüllőt!...

Állatot akarok! Hüllőt! Melyik legyen?

Figyelt kérdés
Nincs konkrét elképzelés, de hüllőt akarok. Kisállatnak. Bármelyik állatot írhatjátok. A szakállas agáma eddig az egyetlen amit vennék és így kevés a választék ezért ötleteket szeretnék.
2016. jan. 8. 20:48
1 2
 1/12 Törpev8 válasza:
Kígyót tarts sztem
2016. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Először gondold végig, hogy milyen körülményeket tudnál nyújtani az állatoknak és csak azután nézz utána, hogy milyen fajoknak felelnek meg ezek.

2016. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kígyót nem szeretem. :S Max. 1nm es üveg terráriumom van. Berendezni állattól függően tenném.
2016. jan. 8. 20:57
 4/12 anonim ***** válasza:

"Állatot akarok! "

" Kisállatnak."


inkább egy emlőst ajánlanék a leírás alapján.

2016. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Jómagam is épp hüllőn gondolkodom. Ugye tudod, hogy őket nem lehet babusgatni? Azt írtad "kisállatnak" szeretnéd. Jól van. De a hüllők díszállatok. Ez mindent kifejez szerintem.


Nekem a kaméleon tetszett meg, de még olvasgatok. A szakállas agáma is érdekes és szép állat. Bárhogyan is döntünk, figyelembe kell venni majd a kiválasztottunk igényeit.

2016. jan. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt szánsz rá? Mennyi helyed van? Mennyi időt?

Nem tudom mennyi idős vagy de az is elég komoly tényező.( fiatalon könnyen lehet vallani extra hosszú ideig élő hüllőt, de egyetem alatt nem biztos, hogy lesz rá elég időd)

2016. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ugribugrikukac ***** válasza:
leopárd gekkó
2016. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden ötletnek utána kell nézni alaposan. Én neked inkább csak hörcsögöt ajánlanék. Amúgy ebbe belekell számítani, hogy ők HÜLLŐK
2016. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
(Bocsi, a HÜLLŐKkel fejeztem be, csak valamit megnyomtam...) Na szóval, náluk a hőfokra nagyon kell figyelni, már az öt fokos hirtelen változás náluk nagyon veszélyes. Teknőst semmiképp nem ajánlom, irtózatos nagy akvárium kell (kicsinél is, úgyis megnőnek (ékszerteki))
2016. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Tarthatsz:

-ékszerteknőst (vízben él)

-görög teknőst (az szárazföldi)

-leopárd gekkót

-madagaszkári gekkót

-zöld leguánt (az viszont nagyon nagy)

-kaméleont vagy sisakos kaméleont (színváltósak)

-párduckaméleont

-achát csigát: az a csiga attól különleges, hogy képes akár 30cm-re is megnőni.


Remélem segíthettem! :) :D

2016. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!