Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A csiga mit eszik, és mi a...

A csiga mit eszik, és mi a lakhelye?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy beteges, de szeretnék nyáron egy csigát nevelni.Mit adjak neki enni,és hol lakjon, hogy ne bóklásszon el?
2010. márc. 28. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem, a csigának nincsenek lakásproblémái, mivel a hátán van egy szerkezet, ami alkalmas arra, hogy hidegebb napokon oda húzódjon vissza. Azt is lehetne mondani, hogy a csiga a hátán hordozza a lakását.
2010. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni dísz csigát, achát csiga a neve ha jól emlékszem. Szerezz be egy olyat, mi akváriumba tartottuk és rendszeresen fürdetni kellett, friss zöldségeket adtunk neki és tojáshéj darálékot hogy erős legyen a háza. Állatkereskedésekben szoktam látni mostanában.
2010. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! egyszer a kislányom nyaraláskor talált egy szép csíkos csigát és hazavittük. betettük a virágok közé és szépen kitelelt, de minden virágunkat szépen kilyuggatott,még a bőrhatású kemény leveleket is.

nagyon jól érezte magát, de tavasszal visszavittük a természetbe.

szóval, ha nem sajnálod a szobanövényeidet, azokon is jól eléldegél.

üdv.

2010. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit OFF:Egyszer a barátnőm bvitt egy csigát a vihar elől,és átmászott a tolltartóján,majd fel a falon,és még mindig van ott egy nagy csík xD

Egyébként én mindig szappantartókban akartam tartani a csiguszt,mikor kicsi voltam,és arról ábrándoztam,hogy majd visszahozza a Freezbi-t mg hallgat a nevére,stb,de anyám mindig kitette.lol =D

2010. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hehe xD
2010. ápr. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!