Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Házi hüllők szoktathatóak...

Házi hüllők szoktathatóak terráriumi életre?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy mondjuk gyíkot terráriumban tartanék, nem tudom megélne e, esetleg ha szaporodásra tudnám bírni akkor a kis gyíkoknak fel sem tűnne hogy nem az eredeti környezetben vannak. Infra lámpa, és pár marék homokkal szerintem megoldható, hüllő eledelt pedig minden sarki állatosnál meg lehet venni. Én így gondolom. Ti mit szóltok hozzá?

2016. febr. 8. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
ILLEGÁLIS!
2016. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Az összes magyarországi hüllő és kétéltű védett.Egy zöld gyík eszmei értéke 10.000 Ft.Ezt szólom hozzá.
2016. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Törvényileg van szabályozva! Büntetendő.
2016. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor elvetem az ötletet. Pedig amikor gyerekek voltunk tömegesével fogdoztuk a gyíkokat.
2016. febr. 8. 13:36
 5/7 A kérdező kommentje:
A mama pedig lapáttal verte őket...mert azt mondta megrágja a zöldségek gyökerét...gondolom akkor még nem volt védett faj.
2016. febr. 8. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Szüleitek helyében azért rátok szóltam volba hogy ne kínozzátok már az állatokat.

Nyáron még most is lehet olyat látni, hogy a Balatonnál a h*lyegyerekek műanyag palackokba fogdossák össze a békákat. Nem tudom mit éreznek az ilyenek.

2016. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező, hogy mit tettél, és mit kellett volna az két különböző dolog. A mama tudatlanságát sem kell utánozni, a gyík nem eszik zöldséget, de még csak zöldséglevest sem.
2016. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!