Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sikló örökbeadás! Ha van egy...

Sikló örökbeadás! Ha van egy siklónk amire már nincs elég időnk, a budapesti állatkertnek tudom ajándékozni?

Figyelt kérdés
Nincs idő arra, hogy áruljuk, a gyerekek elköltöztek itthonról. Én nem szeretem a siklókat. Ha nem találunk gazdát neki, akkor ha beviszem az állatkertbe, ingyem, mint adományt elfogadják?

2016. febr. 11. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Persze. És megetetik valamelyik állattal. Klassz.
2016. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám.
2016. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, te honnan tudod, vagy mi alapján feltételezed, hogy ezt tennék a siklóval?
2016. febr. 11. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Tök mindegy ha megetetik is!

Senki, és semmi nem él örökké!

2016. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Állatkereskedésbe próbáld meg, hogy átveszik e vagy hirdesd meg jófogáson, hogy ingyen elvihető.


Amúgy igen, az állatkert általában feleteti a befogadott állatokat másik állattal (pl. húsvéti nyulakat)

2016. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit gondoltál? Hogy az állatkert egy menhely? És a megunt állatokat nevelgeti tovább????

Ha a gyerekeké, és elköltöztek otthonról, akkor mondd meg nekik, hogy az övék, vigyék magukkal.

Ha nem szereted a siklókat, miért engedted a gyerekeknek. Tudtad, hogy előbb utóbb elköltöznek.


Helyi FB csoportban hirdesd meg ingyen elvihetőként, vgy az állatkereskedésbe próbáld elajándékozni.

2016. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért engedtem meg, mert a fiam biológus. Ő gondozta, de most phd-re kiment NY-ba, és az USAba nincs ahogy vigye.

Úgy gondolom, anyaként, nem az a célom, hogy leoltsam, hanem inkább segítek neki megoldást találni a sikló gondozására.

2016. febr. 11. 15:07
 8/12 anonim ***** válasza:

A "segítek neki" nem azt jelenti, hogy megoldod helyette a problémát. Miért nem oldotta meg az elhelyezést költözés előtt? A felelősség akkor is felelősség, ha biológus...

De ezt te tudod.

Mint írtam, hirdesd meg, ingyen elvihetőként.

2016. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Platypus ***** válasza:
100%
Nem értem, mi az hogy nincs idő arra, hogy áruljátok. Felrakod egy-két facebook csoportba hogy ingyen elvihető, és házhoz is jönnek érte. Két levelet megírni nehogy már több idő legyen, mint elslattyogni fél tucat kereskedésbe. Mert csak úgy az első helyre nem valószínű, hogy befogadják. Ha felnőtt kígyó, akkor lehet hogy sehova sem. Az állatkert pedig egyáltalán nem foglalkozik ilyesmivel.
2016. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem ne az állatkertnek add inkabb valami normális embernek vagy nem tudom ahol életben marad :D
2016. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!