Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS eltűnt a szakállas agámám!...

Kari ka kérdése:

SOS eltűnt a szakállas agámám! Hol keressem?

Figyelt kérdés
Kiraktam az ágyra egy picit, és elfelejtettem becsukni az ajtót! Ha kimegyünk a szobából van egy folyosó amiből nyílik egy szoba és egy lépcső lefelé! De se a szobákban sem lent nem találtam! Segítsetek kérlek!(lehetőleg ne az legyen a válaszban hogy "nem tom keresd meg". Meg stb...)

2016. febr. 20. 18:33
 1/8 anonim válasza:

Mivel hullo, gondolom valami meleg helyet keres, ha padlofutes van akkor ott mezd ahol melegebb szokott lenni, ha tadiator akkor annak a kornyeken

Es az ilyen kisebb, laposabb, sotetebb reszeken

Mint pl agy alatt

2016. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem de nincs ott!
2016. febr. 20. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Eszküszöm nem bántásból, tényleg komolyan kérdezem, hogy mégis honnan tudhatná bárki is, hogy a te otthonodban, hová tűnhetett el a szakállas agámád? Azt mondod nem kérsz olyan válaszokat, hogy nem tudom keresd meg. Tényleg, hogy lehet ezen segíteni?


Figy mondok egy példát: "Szerintetek hová tűnhetett a mobilom? Leraktam az asztalra és nincs ott. Hol lehet? Ja és nem kérek olyan válaszokat, hogy csörgessem meg egy másik telefonról!"


Az első amúgy elég segítő kész volt.


Egyébként remélem, hogy megtalálod és nem lesz semmi baja!

2016. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden lakásban lévő ajtót zárj be. Minden külön zárt részben tegyél egy egy íróasztali lámpát a földre, esetleg zöldségeket, kis tálban lisztkukacot. Ha a házban van, akkor valószínűleg oda fog menni valamelyik ilyen ponthoz.
2016. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom! #3/4 es válaszoló! Én ne azt irtam ki hogy keressétek meg helyettem hanem tippeket kértem hogy hol keressem..!
2016. febr. 20. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol keresd? Mindenhol! Szobákat szétpakolni. Bútorokat elvenni a helyükről szobánként szisztematikusan!
2016. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oksa! Ma már hagyom! Majd holnap korán reggel elkezdem keresni! Írok ha meglessz! Köszi a választ!
2016. febr. 20. 20:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Na meglett! :D felmászott a radiátorra! És ott nézelődött reggel! Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!