Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » FONTOS! Hogy kell egy ékszerte...

FONTOS! Hogy kell egy ékszerteknőc akváriumát berendezni?

Figyelt kérdés
Nem a konkrét árakra vagyok kíváncsi,hanem hogy mennyi víz kell bele,milyen ételt kell neki adni stb.,nem oldalcímeket kérnék,mert azokat néztem,inkább személys tapasztalatokat.Előre is köszi!
2010. ápr. 3. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az enyémeim nagyok már ezért semmi nincs a terráriumban,jól elvannak így is!:)
2010. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Víz meg kő meg ilyenek sem? O.O
2010. ápr. 3. 14:04
 3/16 anonim ***** válasza:
De azért víz van benne.:)
2010. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
tegyél bele neki egy követ, amire ki tud ülni azt nagyon szeretik. vízmelegítő sem árt, bármelyik kisállatkereskedésben kapsz...vízből annyit hogy a kő teteje kilátszodjon kicsit, tudjon úszni de ne túl mélyen...( új picuri tekinek mondjuk olyan5-7 centi víz körül). Kaját lehet kapni állatkereskedésbe, vehetsz neki teknősműzlit, vagy száritott halat meg légylárvát, majd kitapasztalod a te kistekid mit szeret. Néha adhatsz neki nyers májat, párizsit, ilyen húsféléket, meg ha van hozzá szíved az élő abihalakat is szivesen levadássza. az akvárium aljára tehetsz követ vagy bármit, de nem fontos szerintem... remélem midnent leírtam amire kiv vagy.
2010. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen,ez nagyon jól jött,köszi^^

Szinte mindent leírtál,egy valami viszont kimaradt.Az jó megoldás,ha a hét minden napján más kaját kap(tehát hét félét veszem)hogy változatosan egyen?Vagy elég neki néha egy kis megelpi is?Tudom hogy biztos szeretne vadászni,csak nincs szívem úgy betenni a halat ill. ebihalat hogy most én odaadtam,ő meg megöli :SMajd legyet.És lámpa,vízmelegítő nyárra nagyon fontos,ha az ablak alá teszem az akváriumot,vagy ráér ősz fele is?

2010. ápr. 3. 14:57
 6/16 A kérdező kommentje:
Ó!És a légytől nem kaphat el valami fertőzést(mert az mindenre rászáll)???És mennyi legyen az ideális hőfok?
2010. ápr. 3. 15:12
 7/16 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora... nem kell neki kb semmi extra víz meg valami nagyobb kő amire ki tud mászni...az enyémeknek volt lámpája de csak mert szeretnek napozgatni:D vízmelegítő szerintem nem szükséges csak megfőzöd szegényt:D legalábbis olyanom sose volt és a kabátgomb méretű tekim immár levesestányér méretű:D már kertitóban lakik
2010. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ja és nem kell mindennap etetni...amíg kicsi elég kétnaponta aztán egyre ritkábban...annyi kaját fog megenni amennyit tud de ez nem túl jó neki mivel gyorsabban fog nőni mint kellene és a páncélja nem tud rendesen fejlődni

a legjobb a hal, de ha nem szeretnél élőt adni neki lehet venni fagyasztott halat is állatkereskedésbe amivel etetheted, ezenkívül szárított rák meg ilyesmik de csak kiegészítésnek:D

2010. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!És a lámpának elég egy nagyobb olvasó lámpa,az is csak télen,ugye?Mert nyáron kiteszem az ablakba,és süt rá a nap,az ismerőseimnek is ott volt(azaz az ablakban),nem volt semmijük csak kő,meg víz,és a teknősök éltek virultak,négy-öt évig(sajna utána elpusztultak,nemtom miért).

Amúgy ha fiú,szerintem a Kozsó nevet adom neki xD. Vagy pupák :)(ha lány)

Szárított halat is láttam,az is olyan mint a fagyasztott hal?

2010. ápr. 3. 15:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kell neki midnen nap másmilyen kaja, néha meglepi elég :) Lámpa se szükséges ha napra teszed, viszont akkor midneképpen hőmérőt tegyél szerintem mellé nehogy felforrjon és teknőcleves legyen :))
2010. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!