Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » FONTOS! Hogy kell egy ékszerte...

FONTOS! Hogy kell egy ékszerteknőc akváriumát berendezni?

Figyelt kérdés
Nem a konkrét árakra vagyok kíváncsi,hanem hogy mennyi víz kell bele,milyen ételt kell neki adni stb.,nem oldalcímeket kérnék,mert azokat néztem,inkább személys tapasztalatokat.Előre is köszi!
2010. ápr. 3. 13:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi!Nem hiszem hogy felfőne attól hogy az ablakomban vagy alatta van még 40°-ban sem :D Teknőcleves... xd

Asszem mostmár nem fogom két nap alatt kicsinálni a tekit(mint a babokat meg a mimózákat.lol),de azért még kérnék pár tanácsot...

2010. ápr. 3. 16:13
 12/16 A kérdező kommentje:
Hőmérőt viszont tuti teszek bele,mert azt már megszoktam hogy mijen hőmérsékletbe lehet őket btenni,mert a két vitorlásunk is majdnem kipurcant a hidegebb víztől... :(
2010. ápr. 3. 16:14
 13/16 anonim ***** válasza:

hát nekem pici koromban majdnem megfőtt egy halpacim:S

Szeritnem mást nagyon nem kell tudni a tartásukról, max annyit h van egy betegségük, a teknőlágyulás arra figyelj mert belehalhat, de észre fogod venni nem eszik, és puhul a páncélja. meg néha felduzzad a szeme és enm bírja kinyitni... nem olyan sűrű betegség csak eszembejutott...:)

2010. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ékszertekik nagyon édi állatok,nekem is van kettő:)
2010. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azok ^^
2010. ápr. 4. 10:03
 16/16 anonim ***** válasza:
Víz, napozó, hal, hal és hal :) Télen, vízmelegítő, lámpa, és "fedél"... Télen azért kell letakarni, mert érzékenyek a nagy hőingadozásra - víz és levegő - így megelőzhető pl. a tüdőgyuszi... Persze nem az egészet hanem csak a 2/3-át :) Én még szoktam a vízbe tenni, malachidot, vagy metilénkéket és algátlanítót.
2010. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!