Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit eszik a Mocsári Teknős?

Mit eszik a Mocsári Teknős?

Figyelt kérdés
Anya kb 1 hete egy kósza Mocsári Teknőst talált és hazahozta nekem mert szeretem a teknősöket. Kialakítottam neki egy kinti részt és adtam neki salátát, ribizlit, csigát és ékszerteknősnek való rákot. De egyikhez sem nyúlt hozzá. Nagyon úgy tűnik hogy semmit sem evett meg vagy csak nem vettem észre. Nem szeretném hogy éhenhaljon :( . Mivel próbálkozzak?
2016. jún. 8. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

csak kíváncsiságból kérdezem,hogyha vannak vízi teknőseid,akkor hogyhogy nem tudod mivel kell etetni őket? ribizli meg saláta?

adj neki bőven halat mielőtt visszaengeditek a természetbe. és tényleg engedd vissza. már van két tekid,őket tarthatod legálisan. nekik adj meg mindent . vagy ha van kapacitásod akkor tarts többet. de ne mocsárit.

a belinkelt oldal meg valószínűleg egy kisgyerek kreációja.

a védett állatok listájában megfogod találni.

2016. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már rég elengedtem :) Azért nem tudtam mit eszik mert a bentiek eszik a szárított rákot és azt is adtam neki de nem ette meg.
2016. jún. 15. 18:20
 13/14 anonim ***** válasza:

örülök,hogy elengedted!:)

a szárított rák viszont nem jó a teknőseidnek. kb olyan, mint az embernek a csipsz. jól lakni nem laksz tőle,csak felesleges kalória,semmi tápérték. gondolom a mocsári is azért nem ette, mert a természetben nem találkozott még ilyennel. tudják mi a jó nekik:)

2016. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Arni5 válasza:
Sziasztok.Én 2 évig rehabilitáltam egy tekit.Ékszerteknős kaját a adtam neki de tavaly elengedtem mert védett állat.Hazánk egyetlen teknős féléje.
ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!