Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Felnőtt ékszertekinek adhatok...

Felnőtt ékszertekinek adhatok párolt répát?

Figyelt kérdés
Felek hogy nem tudna a nyerset megragni. Almat, banant es puhabb dolgokat nyersen adok.. de ettol felek
2016. jún. 18. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

De nem kell neki semmi ilyen. Ezek mind mérgek a számára. Csak és kizárólag olyan növényt szabad neki adni, ami a természetes élőhelyén is megtalálható. Vízinövényeket. Békalencse, vallisneria, átokhínárok és a többi. Ezen kívül a fő elesége a fagyasztott nyers hal kell legyen egyben.


Ezt le kéne olvasnod, minden benne van, ha valami hiányzik abból, ami itt le van írva, akkor a teknőc beteg lesz és.. :


[link]

2016. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8eve vannak nalam.. nem tunnek rosszul taplaltnak. De azert koszonom
2016. jún. 18. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Az lehet, meg meg is lehet sértődni egy egyébként segítőkész hsz-en, de amikor majd meghal 20 évesen 50 helyett hüledezni meg értetlenkedni fogsz, hogy hát mi történt, mert te jól tartottad... Az, hogy t ideje életben tartasz egy élőlényt korántsem jelenti azt, hogy jól tartod. Nem tudom miért nagy feladat az alapvető tartási alapelveket elsajátítani. Egyetlen feladatod van, minden más felesleges és általában ártalmas. A feladat pedig, hogy a lehető legjobban lemodellezd az természetes élőhelyét. Ennyi. Nagyon sokan azt hiszik, hogy azért mert megesznek mindent lehet is mindennel etetni és adnak nekik mindenféle tápanyag nélküli mocskot meg olyan dolgokat, amelyet vitaminokat vonnak ki a szervezetükből esetleg számukra ártalmas dolgokat tartalmaznak. Mert ebben a világban gondolkodni, felelősségteljesen viselkedni és tanulni ***** nagy luxus..


Mielőtt nekem akarsz esni azt vedd magadra a leírtakból, ami rád vonatkozik meg gondolkodj el azon, hogy vajon miért hal meg 1 éves koruk előtt a kereskedelembe hozott teknősök 99%-a... (A legőszintébb sajnálatomra nem csak ide írtam egy számot...) Arról már statisztikát sem tudtak csinálni, hogy a maradékból hány éli meg az öregkort... Siralmas.

2016. jún. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj hogy ha beirom googleba ott sorolja hogy banan repa stb.. az elsok kozt
2016. jún. 19. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont erről beszéltünk tegnap egy csoportban. Nagyon-nagyon sok ilyen oldalt hozzá nem értő emberek írnak, sokszor még a 12 éves gyerekek is neki állnak ilyeneket írni. Aztán persze, hogy hülyeséget írnak le. Az oldal, amit linkeltem megbízható. Évtizedes tapasztalattal rendelkező ember írta. Másfelől, ha belegondolsz abba amit leírtam, hogy a természetes élőhelyét kell lemodellezni, ezzel értelemszerűen nem lehet mellé lőni, hiszen ott érzi jól magát, különben nem ott élne. Ott pedig nem eszik ilyeneket. Arra nem szabad hagyatkozni, hogy mit eszik meg, meg mit nem, mert opportunista ragadozók, alapjáraton bármit, de tényleg bármit megesznek.
2016. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a linket is.
2016. jún. 19. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!