Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszertekit és kínai háromélű...

Tollbogre kérdése:

Ékszertekit és kínai háromélű tekit egy akváriumban?

Figyelt kérdés

Vennék egy nagy akváriumot a három tekimnek ( 1ékszer és 2 hároméû). Lesz benne nagy napozófelület is, csak nemtudom, hogy mennyi vizet tehetek bele. Mert az ékszertekivel ellentétben( akinek sok víz kell az úszkáláshoz) a háromélû tekinek csak a páncélja kétszerese az elfogadható vízmennyiség. Elméletileg

Mit csináljak? Feltétlenül egy akváriumba raknám õket.



2016. júl. 6. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tartsd őket egyben.A kínai ékszerteknősök még lehetnek együtt de az ékszer teknòs már nem.Persze ez a nemüktől is függ de szerintem az ékszet teknős nem tűr meg mást a közelèben
2016. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Együtt szoktak enni, sétálni. Kiskoruktól fogva együtt vannak
2016. júl. 6. 14:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Most is azért vanak külön helyen, mert három teki nem férne el a jelenlegi helyeiken
2016. júl. 6. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen dolgok miatt nem szoktuk javasolni a fajok keverését egy akváriumban. Nézz el fb-n a Teknőstartók csoportjába, hátha tudnak valami okosat mondani ott.
2016. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a két háromélűt tedd a most vett nagy aksiba. az ékszernek meg bizony kell venni még egy aksit. eltérőek az igényeik. alapból konfliktus vezethet,hogy együtt tartasz több tekit. szóval nem célszerű hármat is együtt tartani. jobb lesz, ha az ékszer külön aksiban van.

vagy ha nem akarsz költeni,akkor ajándékozd el az ékszert.

én nem tenném őket össze.

2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat! Igazatok van, mások az igényeik. Külön lesznek
2016. júl. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!