Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy melegítsem a vizet az...

Hogy melegítsem a vizet az akváriumban?

Figyelt kérdés

Vettem 2 ékszerteknőst és bele raktam őket egy 50 literes akváriumba.Még elég picik,szóval nem raktam nekik nagyon sok vizet.Olvastam,hogy nem kell nekik egyenlőre még 10 cm-es víz sem.A problémám az,hogy a vízmelegítőnek muszáj a minimum vízmélység,mert ha nincs meg,akkor be döglik...

Viszont a tekiknek még lehet sok lenne a 10-15 cm-es víz.

Mit tehetnék ez ügyben?



2016. okt. 13. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én vennék nagy köveket az akvárium aljába.

Így fel lehetne tölteni az akváriumot jobban is, hogy a melegítőt bele lehessen tenni a vízbe biztonságosan, a teknősök pedig ha a köveken úszkálnak, akkor nem lesznek 10 cm-nél nagyobb vízben.

Lehet venni ilyen nagy felületű és több centi vastagságú köveket, vagy sziklákat.

Szerintem ez egy jó megoldás lenne.

Csak mielőtt s vízbe beleteszed a sziklákat, előtte úgymond ki kell főzni, hogy megtisztuljon teljesen.

Legalábbis a halas akváriumba kapható köveket mindig főzni kell.

Bár nem vagyok teknős szakértő, mert sosem volt nekem, mindig csak halaim voltak, de remélem nem mondtam hülyeségeket.

De remélem egy jobban hozzáértő is ír majd azért.

2016. okt. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedj a fürdőkádba jó meleg vizet (nem kell sok, kb annyi amennyi a bokádig ér), és tedd bele az akváriumot, átveszi a hőt és felmelegszik benne az akváriumban a víz.
2016. okt. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lámpa.
2016. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El lehet fektetni a vízmelegítőt. Csak ne legyen ki a vízből.
2016. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Közben ki találtam egy dolgot ami úgy nézz ki,hogy működik.
2016. okt. 13. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!